Siuvimo paslaugos Vilniuje - Kostiumucentras.lt
52
page-template-default,page,page-id-52,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-content-sidebar-responsive,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Siuvimo paslaugos

Mūsų salone galite ne tik išsinuomoti ar įsigyti kostiumą, mes taip pat teikiame siuvimo paslaugas. Kiekvienas mes turime ne tik išskirtinį skonį ar viziją, kaip norime atrodyti su kostiumu, tačiau ir individualią figūrą. Mes kostiumą galime pasiūti pagal Jūsų figūrą, kad jis pabrėžtų Jūsų privalumus ir atrodytumėte nepriekaištingai.

Teikiame ypatingą dėmesį detalėms, kad Jūsų išvaizda būtų nepriekaištinga ir jaustumėtės komfortabiliai.

Pagal Jūsų pageidavimus taip pat atskirai galime pasiūti kelnes, švarką ar liemenę, kurie puikiai derės prie Jūsų turimų rūbų. Galite drąsiai užsukti į mūsų saloną ir tokiais atvejais, kai reikia pataisyti Jūsų jau turimą kostiumą: palenkti kelnes, pasiaurinti liemenę, atlikti korekcijas švarke ir kt.

Moterys, nepamiršome ir Jūsų! Jei norite atrodyti individualiai, gražiai ir originaliai (o moterys visada to nori!), kviečiame užsukti. Pasiūsime tai, ko pageidausite, pataisysime Jūsų laisvą švarkelį, atlenksime sijoną, pasitarsime, kaip atnaujinti mylimą, bet jau kiek pabodusią suknelę… Kitaip tariant, išeitį visuomet rasime drauge!

a
aksesurai