Vyriškų kostiumų katalogas | Kostiumucentras.lt
209
page-template-default,page,page-id-209,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-content-sidebar-responsive,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Vyriški kostiumai

Kostiumai – šiais laikais itin populiarūs eleganciją simbolizuojantys drabužių komplektai.

Vyriški kostiumai būna įvairiausių modelių bei spalvų, tad vyrai juos gali rinktis tiek pagal savo skonį, tiek pagal vyraujančias mados tendencijas.

Tinkamai parinkti kostiumai ne tik sukuria solidų įvaizdį, bet ir pabrėžia Jūsų statusą. Dėl to šį drabužį mielai vilki kiekvienas šiuolaikinis verslininkas, valstybės pareigūnas ir net eilinis tarnautojas.

Be abejonių, kostiumą dėvintis vyriškis atrodo solidesnis ir labiau vertas pasitikėjimo. Vilkėdami kostiumą, atrodysite nepriekaištingai ne tik darbo aplinkoje, bet Jums ypatingoje šventėje.

Užsukęs į mūsų saloną kiekvienas pirkėjas ras sau tinkantį, jo asmenybę atskleidžiantį kostiumą, liemenę, smokingą ir įvairiausius aksesuarus. Neabejokite, kad idealiai tinkantis vyriškas kostiumas Jus privers pasitempti ir atrodyti nepriekaištingai visose situacijose.

Mėlynas kostiumas
Liemenuotas juodos spalvos kostiumas
Mėlynas smulkiai languotas kostiumas
Juodos spalvos švarkas dryželiais
Tamsiai mėlynos spalvos švarkas laisvalaikiui
Kostiumas dryželiais
Tamsiai languotas kostiumas
Ryškiai mėlynas švarkas